1 Czym się zajmuję?

Od 6 lat tworzę funkcjonalne i czytelne strony internetowe. W ramach Agencji Reklamowej TEYA pomagam przedsiębiorcom zadbać o ich obecność w internecie.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

2 Jak pracuję?

Stawiam na komunikację. Moje usługi to produkty szyte na miarę dlatego słucham moich Klientów.

Jestem również wolontariuszką w Fundacji PCJ Otwarte Źródła. Lubię dzielić się wiedzą.

3 Gdzie mnie spotkasz?

Często jestem uczestniczką trójmiejskich i ogólnopolskich konferencji związanych z nowymi technologiami, również w roli prelegentki. Współtworzę zespół BlueCoyote.

74
Zadowolonych Klientów
8k
Godzin pracy
26k
Wypitych kaw
89
Zakończonych projektów

Jestem absolwentką wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej. Już w trakcie studiów i przez kilka lat później pracowałam w roli wdrożeniowca usprawnień IT oraz w działach wsparcia informatycznego. Brałam udział w projektowaniu, wdrażaniu i dbałam o utrzymanie jednego z pierwszych w Polsce systemów zdalnego zbierania zamówień przez przedstawicieli handlowych drogą internetową. Łącze GPRS i palmptopy - czy ktoś jeszcze pamięta te czasy?


W roku 2008 poszukując systemu zarządzania treścią zdecydowałam się na zainstalowanie Joomla! i od tamtej pory z niekłamaną przyjemnością tworzę strony w oparciu o ten CMS, ale również aktywnie uczestniczę w społeczności Joomla!. Współtworzę lokalną grupę Joomla! User Group Trójmiasto, tłumaczę artykuły i rozszerzenia, publikuję na joomla.pl, współorganizuję coroczne konferencje Joomla! Day Poland, szkolę z obsługi Joomla!.


W roku 2015 brałam udział w realizacji projektu Kuźnia Dostępnych Stron, który przedstawiłam międzynarodowemu środowisku na konferencji JandBeyond.


Mam ponad 10-letnie doświadczenie na stanowiskach informatycznych w różnych firmach, m.in. w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Gdańsku, Rabat Pomorze S.A, Joomla-Monster.com. Prowadzę agencję reklamową TEYA.


Od 2016 roku jestem członkiem Zarządu Fundacji PCJ Otwarte Źródła.